HEMOROİDİ ,PATLICAN SAPI KÜRÜ İLE TEDAVİ EDİN

Hemoroid (basur) tedavisi için bir çok söylenti duyuyoruz. Bunlar ” hemoroid bitkisel tedavi, hemoroid ameliyatları , hemoroid ilaçları, hemoroid lazer tedavisi vs.. Ve bunlardan hangisinin bize iyi geleceğine doktor tedavisi sonucu karar verilir..
bu yazımızda banada ilginç gelen bir basur tedavi yönteminden bahsetmek istiyoruz. bu tedavi ile ilgili olumlu sonuçlar alındığının kanıtı  da , bu tedavinin tarfini uygulayanların bıraktığı yorumların olumlu olması .bizde bu yorumlara bakarak sizleri de bu doğal bitkisel tedaviden haberdar etmek istedik.işte;
PATLICAN SAPI İLE DOĞAL TEDAVİNİN TARİFİ :
*10 adet patlıcan sapı
*10 bardak su
yapılışı:
10 adet patlıcanın yeşil sap kısmını patlıcandan ayırarak, yıkayıp iyice temizleyip, bir tencerede 10 bardak suyla birlikte kaynatıyoruz. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapatıyoruz ve alevi iyice kısıp , yaklaşık yarım saat hafif hafif kaynatıyoruz. Kapağı açmadan kendi kendine soğumasını sağlıyoruz. Soğuyunca içindeki sapları atarak. süzdüğümüz sarı rekli suyu buzdolabına koyuyoruz..
-Sabah, Akşam aç karnına 1′ er bardak bu sudan içiyoruz.

10 bardaklık su olduğuna göre bu tedavi yaklaşık 5 gün sürüyor.
Bu 5 gün içinde yememeye özen gösterilecek yiyecekler;
 -*Sirke,
*-Turşu,
 -*Domates,
*-Bulgur,
-*Çilek,
*-Acı Biber.
Tedaviden sonra hepsi yenebilir. Soğuk yerlere oturmak ve basmak yasak.
Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır.

Eskiden oluşmuş Hemeroidlerde fistülün içinde muhtemelen iltihap olmaktadır. Bu yüzden vucut o iltahabı geri çekemez. Bu durumda Doktorunuza danışarak uygun bir antibiyotik ile bu iltihabı yok etmelisiniz. Böylece patlıcan suyunu, perhizi, antibiyotiği aynı zamanda tatbik edebilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !